Manduca garance

Ergonomické nosítko manduca® patří mezi prémiové produkty. Odpovídá nejnovějším bezpečnostním standartům a při výrobě jsou používány jen ty nejkvalitnější materiály. Pro  naše zákazníky jsme  připravili speciální 3-letou zárukudoživotní záruku.

Víme, že život s malým dítětem je hektický a drobné nehody se stávají. Přivřeli jste sponu do dveří ?  Nevadí, toto není důvod přestat používat báječné nosítko manduca®.

 


 

Prostudujte si detailně na co se záruka vztahuje a v případě potřeby  kontaktujte náš zákaznický servis

3-letá záruka

platí ode dne nákupu

vztahuje se na  spony, zipy, patentky, švy a elastické smyčky

nevztahuje se na běžné opotřebení v důsledku používání, změnu barvy (při výrobě používáme přírodní materiály a šetrné barvy a lehké blednutí, stejně  jako u vašich džínů- je běžnou vlastnosti nosítka)

nevztahuje se na změny způsobené nevhodnou údržbou – více informací jak pečovat o nosítko

nevztahuje se na nesprávné použití nosítka a vady vznikle v jeho důsledku, úpravy nosítka v podobě barvení, dekorací, bělení apod.

platí pro výrobky zakoupené u autorizovaných prodejců v české a slovenské distibuční síti  (seznam prodejen, online prodejce můžete ověřit emailem.)

 


 

doživotní záruka

vztahuje se na sponu bederního pásu

lze uplatnit i v případě mechanického poškození (přivření do dveří apod.)

náhradní díl  Vám zašleme zdarma

platí pro výrobky zakoupené u autorizovaných prodejců v české a slovenské distibuční síti  (seznam prodejen, online prodejce můžete ověřit emailem.)

 


 

Jak postupovat :

připravte si fotodokumentaci poškozené části (postačí mobilem) + kopii dokladu o koupi ( scan, foto)

kontaktujte naš – zákaznický servis –  reklamace@mamaja.cz nebo tel: +420 734 256 994

 

Upozornění : Výše uvedené záruky se vztahují na výrobky zakoupené u autorizovaných prodejců v české a slovenské distribuční síti.  Na výrobky zakoupené mimo oficiální distribuční síť neposkytujeme žádnou záruku, ani pozáruční servis.

Chcete se nás zeptat?

jsme zde pro vás : reklamace@mamaja.cz nebo volejte +420 734 256 994