Mám originál nosítko manduca® ?

Nosítko manduca® získalo díky své kvalitě a vlastnostem významné místo na trhu s dětskými potřebami. Tato prestiž s sebou ovšem nese i daň v podobě výskytu padělků. Jak se proti nim chránit a proč jsou nebezpečné?

Jaká jsou rizika používání padělků manduca®

Nosítko manduca splňuje nejnáročnější normy dané EN 13209:2:2005, díky kterým lze nosítko používat pro děti od 3,5-20kg.  Těchto výsledků lze dosáhnout za předpokladů použití kvalitních materiálů, výplní, spon, šňůr a dodržení konstrukčních norem a požadavků pro výrobu, které jsou  dané normou. Pro barvení materiálů jsou používány bezpečné a netoxické barvy, které se neuvolňují ani při kontaktu s dětskými slinami. Veškeré výrobní procesy, vstupní materiály a výstupní produkt jsou pod neustálou kontrolou, tak aby se k vám dostal výrobek se  zaručenou a konstantní kvalitou.

 

U jakéhokoliv padělku nemáte zaručeny žádné jakostní znaky a jeho použití může být nebezpečné, zejména jedná-li se o produkty pro děti.

Je zaznamenám případ pádu dítěte z padělku, kdy došlo k uvolnění popruhů v důsledku nekvalitního zpracování.

 

Na padělky se nevztahuje žádná záruka – více o garanci manduca – a výrobce nezodpovídá za žádné škody spojené s užíváním padělku.

 

Jak poznat padělek?

 

Tak  jako u známých kabelek i u nosítka manduca jsou některé padělky velmi zdařilé a jejich identifikace složitá a je jí schopen pouze výrobce. Méně zdařilé padělky jsou potom snadno identifikovatelné pouhým okem.

 

Jak předejít nákupu padělku?

 

pro nákup nosítka manduca využijte síť autorizovaných prodejců, kteří prodávají pouze originální  nosítka prodejce nás kontaktujte

vyhněte se nákupu podezřele levných nosítek –  doporučená cena výrobcem je  –  119 EUR Manduca FIRST (3000Kč) a 159 EUR manduca XT  ( 4000 Kč)

autorizovaní obchodní partneři prodávají nosítka manduca® ve svých kamenných prodejnách, na internetových stránkách a při prezentačních akcích (nikdy neprodávají nové originální výrobky prostřednictvím aukčních serverů a bazarů)

vyžadujte u nákupu vždy doklad o koupi, originální český,  případně slovenský návod a originální balení ( padělky obvykle tímto nedisponují)

Na některých bazarových serverech  a aukčních serverech ( např. S bazar, Aukro)  byl zaznamenám prodej padělků nosítka, inzerovaný jako „nevhodný dárek“ „ málo používané nosítko“ , „nákup dvou nosítek současně“ apod.  Nedoporučujeme koupi nosítka z těchto server.

 

Potřebujete poradit? -kontaktujte náš – zákaznický servis –  reklamace@mamaja.cz nebo tel: +420 734 256 994

 

  NERISKUJTE ZDRAVÍ SVÝCH DĚTÍ PŘI POUŽITÍ PADĚLKŮ

  NEPODPORUJTE PADĚLATELE NÁKUPEM JEJICH VÝROBKŮ